claudia - komentarze


hejka wszystkim to moja pierwsza nocia:) Niestety nie napisze w niej nic konkretnego, bo narazie to sie nie mogem połapac co i jak :( Mam nadzieje ze to się szybko zmieni :wink: mam juz jednego blogaska tam jest wszystko na bierzaco co u mnie sie dzieje itp :]>> zapraszam wszystkich
Co do tego blogusia to jeszcze nie wiem co na nim bede pisac??
To zalezy od was. tymczasme pozdróofka PaPs

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.07.2005 :: 14:21 :: bmn149.neoplus.adsl.tpnet.pl


29.01.2005 :: 22:13 :: duz180.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kasia

Hej Fajny blogasek tylko troche pusto... Mam nadzieje, ze jak nad nim troszke popracujesz to bedzie jeszcze ladniejszy Pozdrawiam...

29.01.2005 :: 22:10 :: duz180.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hej Fajny blogasek tylko troche pusto... Mam nadzieje, ze jak nad nim troszke popracujesz to bedzie jeszcze ladniejszy Pozdrawiam...
29.01.2005 :: 21:33 :: abz6.internetdsl.tpnet.pl

AnCoRa

Thx za odwiedzinki a pioseneczka to jest : Sumptuastic - Dla Ciebie www.sumptuastic.prv.pl z tej strony mozesz sciagnac ich piosneki fajne wszystkie..pozdroo...wpadnij jeszcze kiedys papaapa... www.ana-girl.blog.pl
PS> Milego Blogowania !
29.01.2005 :: 19:39 :: ext-gw-obw.pronet.lublin.pl

siemka fajny blogas nota szczerze ale nie zaciekawa, ale to dopiero poczatek. zajrzyj do nas http://szalone-z-lublina.eblog.pl/glowna.php i skomentuj noteczkę :->
29.01.2005 :: 18:59 :: asz6.neoplus.adsl.tpnet.pl

Skill.mylog.pl

Siemka. No musiż nad tym blogiem jeszcze troche popracować. Mówiłaś, że za dwa komcie i jeden wpis umieszczas blog w linkach. To dam ci te dwa komentarze i wpis, a ty umieść mojego bloga w linkach. oki ...
Talk.pl :: Wróć