claudia - komentarze


>heyah pisne wam juz druga notke nie taka bezsensowna. No ale tamta byla szczera zreszta naleze do szczerych osób i po mnie mozecie sie spodziewac tylko i wylacznie prafdy nawet tej złej :) No juz załapałam o co kaman ale i tak uwazam mimo wszystko ze blogaski na blog.onet.pl sa fajniejsze. Od pierwszej noci troszku sie tu zmieniło 8)
* mini czat
* godzinka
* pogoda
* gwiazdki śmigajace za kursorkiem
* sonda >> zAcHecAm dO gŁosOwanIa :!:
* o mnie tez mi sie udalo cus pisnac
* księga gościóf
Tak wogóle to juz wiem co bedzie w linkach wasze blogaski no ale jest warunek :!: zeby twój blog zaistnial u mnie w linkach to musisz napisać min 2 komcie + 1 wpis do księgi gościóf. Wtedy bedzie on juz widniec na tym bloczku, ale jest i kolejny warunek :!: zeby on nie zniknoł musicie klikac cusik conajmniej raz na tydzien. Nic na siłe ale zachecam :-] Nie wiem co wam jeszcze kliknac siedzem przy kompie i robie pierdoły zamiast sie uczyc a nauki zdiopka jest duzo :-( no cóz. Hmm pozdrfóka dla Kasi , Asi i Łukaszka :wink: Koncze to pisanie. Juz jest pozno :arrow:
Trzymcie sie PaPs


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
30.01.2005 :: 15:16 :: krakink00.chello.pl

n4ughty_girl

fajny blog masz hyhy,postaram sie tu czesto zaglondac [kcem byc w linkach ;] mam nadzieje ze ty tesz bedziesz odwiedzac mooj blog pozdro :* http://n4ughty_girl.extazy.pl
30.01.2005 :: 14:27 :: alr173.neoplus.adsl.tpnet.pl

Emila

Siemano twoj blog jest super muza i wogule . Pozdrawiam i thx za wpis . Wpadnij czasem jeszscze do mnie koffana-emilcia.blog.gery.pl serdecznie zapraszam . Odwiedze ciebie w najblizszym czasie. Papa
29.01.2005 :: 23:27 :: dg2-core.silman.pl

WIESZ KTO!!!!!!

ZABIJE CIĘ... JAK MOŻESZ, ILE RAZY CI MÓWIŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIGDY NIE ZMĄDRZEJESZ!!! CO??!!!!1!??!?!! NIE SŁUCHAM TANICH WYMÓWEK!!!!!!!!
Talk.pl :: Wróć