29.01.2005 :: 22:52
>heyah pisne wam juz druga notke nie taka bezsensowna. No ale tamta byla szczera zreszta naleze do szczerych osób i po mnie mozecie sie spodziewac tylko i wylacznie prafdy nawet tej złej :) No juz załapałam o co kaman ale i tak uwazam mimo wszystko ze blogaski na blog.onet.pl sa fajniejsze. Od pierwszej noci troszku sie tu zmieniło 8) * mini czat * godzinka * pogoda * gwiazdki śmigajace za kursorkiem * sonda >> zAcHecAm dO gŁosOwanIa :!: * o mnie tez mi sie udalo cus pisnac * księga gościóf Tak wogóle to juz wiem co bedzie w linkach wasze blogaski no ale jest warunek :!: zeby twój blog zaistnial u mnie w linkach to musisz napisać min 2 komcie + 1 wpis do księgi gościóf. Wtedy bedzie on juz widniec na tym bloczku, ale jest i kolejny warunek :!: zeby on nie zniknoł musicie klikac cusik conajmniej raz na tydzien. Nic na siłe ale zachecam :-] Nie wiem co wam jeszcze kliknac siedzem przy kompie i robie pierdoły zamiast sie uczyc a nauki zdiopka jest duzo :-( no cóz. Hmm pozdrfóka dla Kasi , Asi i Łukaszka :wink: Koncze to pisanie. Juz jest pozno :arrow: Trzymcie sie PaPs