30.01.2005 :: 15:42
To juz trzecia notka I kolejne zmiany za mna hehe przypominam ze jezeli chcecie aby wasz blog byl u mnie w linkach to. . . looknijcie notke ponizej tam sa szczegóły Dzis oczywiscie tez mialam dobre intencje aby sie uczyc no ale ehh zas mi jakos to nie idzie Ale szczerze to ciesze sie ze ide do szkółki tylko ta nauka mnie przeraza jak kcecie siem dowiedziec trochu o mnie i zlokac moje fotki który tymczasowo sie nie pokazuja bo stronka sie naprafia to kliknijcie tu Klikne wam cus jeszcze zebyscie trochu wiedzieli jak to u mnie w zyciu towarzyskim: najlepsze funfele : Sangria , Asia , Mysza najlepsi kumple : Łukaszek , Michalek , Adrian , Ostry , Tomek ( mój były ) no to chyba tacy naj oczywisice niech reszta kumpli i kumelek mi focha nie walnie Mężowie bez zobowiązań : Marcinek i Daniel Chłopak : yyy od niedawna brak kapa bo sie zblizaja walentynki Wrogowie: wiecie co jest ich tak duzo ze nie kce mi sie nawet pisac Donra koncze te bzdury wielgasne pozdrófka dla czytajacych:] PS oddaj swój glos w sondzie - wpisz siem do ksiegi gościóf - zostaf komenta TrzyymCie siem Patki